Format C: – zaczynam od nowa !

Najlepszym rozwiązaniem dla zawirusowanego oraz zaśmieconego śmieciowymi aplikacjami komputera jest format dysku. Moją usługę cechuję pełny format twardego dysku z kopią ważnych danych. NIe korzystam z partycji recovery w celu uniknięcia instalacji aplikacji dodanych przez producenta sprzętu. Dostajesz pełny kompatybilny wybrany przez siebie system operacyjny ze wszystkimi sterownikami oraz aplikacjami typu “must have” tj office 2010, adobe reader, win rar,  przeglądarki internetowe zaopatrzone będą w program blokujący niechciane reklamy.

ZIMNE LUTY UKŁAD BGA

Kiedy twoja karta graficzna albo układ scalony wyzioną ducha jeszcze nic nie jest stracone. Sprzęt pod wpływem wysokich temperatur oraz ich amplitudy, najzwyczajniej w świecie traci kontakt z płytą główna. Rozwiązaniem tego problemu jest wymiana topnika, tj w najprostszy sposób opisując  odlutowanie  oraz wlutowanie elementu który “nie styka”

WYMIANA MATRYCY

Wymiana matrycy kojarzy się z dużym wydatkiem, użytkownik myśli, że taka operacja kosztuje krocie. Rzeczywistość weryfikuję to inaczej – matrycę są ogólnodostępne nie trzeba rozglądać się za nowym laptopem wystarczy zmienić matrycę i cieszyć się życiem dalej 😉

Czyszczenie układu chłodzenia

Oferuję kompleksowe czyszczenie oraz konserwacje układu chłodzenia. Wymieniam pasty termo przewodzące, oraz termopady na najlepsze dostępne na rynku . Konserwacja układu chłodzenia jest receptą na długotrwałe działanie twojego sprzętu. Większość usterek które prowadzą do śmierci urządzenia wynikają ze zbyt wysokich temperatur.

PRZYSPIESZ SWOJEGO STAREGO PC’TA!

Zanim wynaleziono dyski SSD, świat myślał, że za szybkość pracy komputera odpowiada w większej mierze pamięć ram. Okazał się, że bardzo istotnym warunkiem szybkiej pracy komputera jest odczyt i zapis danych na dysku. Wymiana na dysk SSD powoduje 5x krotne przyśpieszenie twojego sprzętu. Jest to alternatywa dla mało wymagających użytkowników którym zależy aby nie dużym kosztem przyśpieszyć pracę swojego sprzętu, nie wydalając przy tym kroci na zakup nowego. Przykładem może być stary 8 letni HP ProBook 4710s który po wymianie dysku włącza się 20 sekund!

© Copyright 2022 by Damian Żurawski - Wszelkie prawa zastrzeżone