Hej dzięki, że wpadłeś !

Jeśli tu trafiłeś to znaczy, że jesteś zadowolony z mojej pracy.

Ahhh jak bardzo mnie to cieszy ! – dzięki tobie dostaję dodatkowego motywacyjnego kopa.

Poświęć chwilkę i napisz coś od siebie.

Uwaga! Wysyłając rekomendacje jednocześnie akceptujesz publikację na mojej witrynie!

  Najnowsze rekomendacje

  Wszystkie rekomendacje

  Jeżeli twój sprzęt  nie działa tak jakbyś sobie tego życzył a jest świeżo po formacie robionym za marne grosze u jakiegoś lokalnego informatyka
  Szczerze mogę polecić Pana Damiana Żurawskiego.
  Solidny informatyk który zna się na robocie,a wiadomo  dobrze zrobiona robota ma swoją cenę.
  Pełne wsparcie i profesjonalizm takie wrażenia mam po  kontakcie z tym Panem.
  W razie ponownych problemów  z laptopem już wiem gdzie się zgłosić.
  Dziękuję i Pozdrawiam.

  Konrad Ż, Laptop ASUS

  Pan Damian profesjonalnie i szybko zajął się tworzeniem strony internetowej dla mojej działalności. W trakcie pracy wszystkie sugestie ze strony Pana Damiana były cenne i trafne, a stworzona strona w pełni spełnia moje oczekiwania. Jestem pełen uznania dla rzetelnego i fachowego podejścia do powierzonego zadania i bez wahania polecam pracę Pana Damiana wszystkim zainteresowanym.

  Dawid B, www.oibdb.pl

  Szybkie i profesjonalne podejście do tematu wraz z zasugerowaniem zmian, które poprawiły wydajność i żywotność sprzętu. Polecam!

  Sławek Ł, Laptop Hp 250

  Jestem bardzo zadowolony, że zdecydowałem się na skorzystanie z usług pana Damiana. Bardzo profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem podszedł do mojego problemu, jakim było oczyszczenie i wymiana past w laptopie. Dzięki temu temperatura zdecydowanie się poprawiła i nie muszę martwić się o mój sprzęt. Polecam każdemu kto chcę przedłużyć żywotność swojego sprzętu 😉

  Bartosz M, Laptop Samsung NP350E

  Współpraca jak najbardziej na plus. Bardzo duża wiedza, zaangażowanie, szybka naprawa. Profesjonalne podejście do tematu 😊 Polecam serdecznie

  Dorota R, Laptop ASUS

  Z czystym sumieniem mogę polecić usługi tej firmy, ponieważ prace w moim laptopie zostały wykonane profesjonalnie i z należytą starannością. Laptop został rozłożony na czynniki pierwsze, przeczyszczony, nasmarowany, a następnie złożony. Został również wymieniony dysk twardy na typu SSD. Teraz praca laptopa jest dużo cichsza i zdecydowanie bardziej wydajniejsza. Od firmy otrzymałem również pomoc zdalną (softwarową), z której także byłem bardzo zadowolony. Dziś coraz trudniej o takie osoby, które swoją pracę wykonują z sercem, rzetelnie i uczciwie, dlatego raz jeszcze gorąco polecam.
  Artur

  Artur Ch, Serwis Laptopa - Dell Studio 1555

  Wspaniała współpraca . Damian bardzo słowny i bezproblemowy jestem bardzo zadowolony z jego pracy polecam serdecznie

  Karol K, www.nagrobki-kraszewski.pl/

  Wysokie uznanie. Satysfakcja ze współpracy. Zlecenie utworzenia strony internetowej wykonane terminowo. Fachowe doradztwo. Polecam.

  Krzysztof K, www.naukajazdy-kowalscy.pl

  Solidnie, kompetentnie i zawsze na czas. Polecam

  Grzegorz K, Serwis sprzętu komputerowego

  Pan Damian Żurawski wykonał stronę internetową mojej Kancelarii. Współpraca z Panem Damianem w trakcie realizacji strony przebiegała sprawnie i fachowo. Pan Damian na bieżąco informował mnie o dalszych krokach i zmianach w projekcie strony, jak również wziął pod uwagę wszystkie moje uwagi i sugestie co do mojej wizji strony internetowej. Jestem zadowolona z końcowego efektu pracy Pana Damiana Żurawskiego. Jednym słowem: Polecam usługi Pana Damiana!

  Ewelina W, www.kancelariawojciechowska.pl

  © Copyright 2022 by Damian Żurawski - Wszelkie prawa zastrzeżone