08
lut

Który darmowy antywirus najlepszy?

Hej już spieszę z odpowiedzą która na pozór nie jest wcale taka łatwa. Na rynku dostępnych jest wiele darmowych antywirusów które z pewnością w większym lub mniejszym stopniu zabezpieczą twój komputer. Jednakże ze swojej strony Polecam 360 Total Security, w którym idę w myśl zasady, że za darmo to nawet … no wiece co ;-). Za usługi które dostarcza nam producent musimy zapłacić niewielką cenę, po starcie systemu w prawym dolnym rogu jednorazowo wyskakuję nam reklama którą możemy odrazu zamknąć.

Program oferuję wiele jak na darmowy produkt. Możemy przeskanować komputer,

przyśpieszyć włączanie poprzez wyłączenie programów które włączają się razem ze startem Windows, antywirus podpowie które programy rekomenduje do wyłączenia a które muszą pozostać włączone,

oraz umożliwia czyszczenie rejestru jaki plików ukrytych w pamięci podręcznej co pozwoli nam zaoszczędzić kilka gigabajtów pamięci naszego dysku.

Na samym końcu pragnę dodać iż jest to moja i wyłącznie moja subiektywna propozycja, tekst nie jest promowany. Zdaje sobie sprawę, że konkurencja posiada również podobne silniki usuwania szkodliwego oprogramowania ba pewnie są nawet skuteczniejsze! Jednakże program przede wszystkim nie obciąża naszego ramu oraz procesora jak inne konkurencyjne antywirusy.